Ninebot Tours Wrocław oferuje dla Państwa zwiedzanie naszego pięknego miasta w nietypowy i nowoczesny sposób. Nineboty to pojazdy elektryczne posiadające żyroskop. Oferujemy dla Państwa 4 trasy, dzięki którym można poznać najciekawsze zakamarki naszego Wrocławia. Każda z wycieczek rozpoczyna się od indywidualnego przeszkolenia uczestników z prowadzenia urządzenia oraz z zachowania bezpieczeństwa podczas trasy. Uczestnicy dostają od nas kamizelki odblaskowe oraz kaski ochronne.

Oferta przeznaczona dla:
Wycieczki organizowane są w grupach od 2 do 6 osób. Każda grupa posiada swojego opiekuna. Minimalny wiek uczestnika wycieczek to 12 lat. Osoby w wieku od 16-18 lat mogą same uczestniczyć w wycieczkach po uprzednim podpisaniu zgody przez opiekuna. Aby rozpocząć jazdę wymagane jest zapoznanie się z naszym regulaminem. Po wyjaśnieniu regulaminu wymagany jest podpis uczestnika lub opiekuna.

Cena wynosi 65 zł/h za jedną osobę. 

Cena zawiera:  urządzenie Ninebot, kask ochronny, kamizelki odblaskowe, przeszkolonego opiekuna, 
Cena nie zawiera: ubezpieczenia indywidualnego. Istnieje możliwość zwiedzania z przewodnikiem koszt przewodnika dwujęzycznego dla grupy to 100 zł.

„Klasyka Gatunku”

Cena 120 PLN, Czas 60 min.

„Szlakiem Wrocławskich Fortyfikacji”

Cena 160 PLN, Czas 90 min

„Wieczór Wrocławia”

Cena 180 PLN, Czas 120 min.